MODEL OF MODELS YARIŞMASI 2023 STARTI VERİLDİ.

19 Eylül 2023’de Bodrum’da bulunan Bodrum’un en gözde işletmelerinden biri olan THE SEARCH HOTEL RESERVE BODRUM’da gerçekleşecek olan Model Of Models Yarışması büyük finali öncesi finalistleri belirlemek üzere İzmir, Bursa, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da düzenlenecek olan yarı final elemeleri için binlerce başvuru arasından ön elemelerin gerçekleştirildiğini ve hak kazananların yarı finale davet edildiğini belirtildi.

MODEL OF MODELS YARIŞMASI 2023 STARTI VERİLDİ.

Model of Models yarışmasının Türkiye franchise Sahibi Deniz Şaman yarı final elemeleri öncesi basına yaptığı konuşmasında: ‘’RCA Global Entertainment Co. Başkanı Rasim AYDIN’dan 2012 yılında aldığım Franchise hakkı ile tam 11 yıldır Model Of Models Organizasyonu ve final etkinliklerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 19 Eylül 2023’de Bodrum’da bulunan Bodrum’un en gözde işletmelerinden biri olan THE SEARCH HOTEL RESERVE BODRUM’da gerçekleşecek olan Model Of Models Yarışması büyük finali öncesi finalistleri belirlemek üzere İzmir, Bursa, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da düzenlenecek olan yarı final elemeleri için binlerce başvuru arasından ön elemelerin gerçekleştirildiğini ve hak kazananların yarı finale davet edildiğini belirtti.

Deniz Şaman yarışmanın amacını ve hedeflerini de şu sözlerle anlattı “Moda ve tekstil sektöründe yaşanan model anlamında büyük boşluğu doldurmak ve bunu yaparken de televizyon ve şov dünyasına birbirinden başarılı isimleri ve kaliteli modelleri kazandırmayı hedeflemek, ayrıca bunu doğru bir biçimde yaparak gerçek anlamda model nedir ve nasıl olmalıdır-ı topluma da göstermek için bu yola çıktık ve sizlerin de büyük desteği ile bunu başaracağız.

“Elemelerde, katılımcılar tek tek jürinin karşısına çıkacaklar ve jüriye kendilerini tanıtma ve anlatma fırsatı bulacaklar.

Jürinin titizlikle belirleyeceği 20 Kadın ve 20 Erkekten oluşan Model Of Models 2023 Finalistleri yarı finallerin tamamlanmasının ardından kamuoyu ile paylaşılacak.

Yarı finallerin İstanbul’da dahil bölgesel bazda çeşitli illerde yapılması önemli ama asıl önemli olan yarı finaller sonrası THE SEARCH HOTEL RESERVE BODRUM’da yapılacak olan “BÜYÜK FİNAL” ile Türkiye’ye damgamızı vuracağız. Çünkü Büyük Finalde Moda sektörünün duayenlerinin, büyük hayran kitlesine sahip sanatçıların ve her biri alanında çok iyi kariyerlere sahip iş insanlarının bir araya geldiği bir jüri kurulu oluşturmayı başardık. Bu anlamda Büyük Final’in muhteşem bir şovla noktalanacağını şimdiden duyurmak isterim. Siz değerli basın emekçilerinin bugün olduğu gibi BÜYÜK FİNAL’de de bizlerin yanında olacağının bilinci ve sevinci ile teşekkür ediyorum. Diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?