Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun’un yüzünü koluna kazıttı ortalık karıştı! Coşkun’dan eleştirilere tepki!

Volkan Aslan eşi Aylin Coşkun'un yüzünü koluna kazıttı ortalık karıştı! Coşkun'dan eleştirilere tepki!

15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile 2019’da dünyaevine giren Aylin Coşkun, 45 yaşına bastı. Aslan da eşinin doğum gününe özel bir jestte bulundu. Volkan Arslan, Coşkun’un yüzünü koluna kazıttı.

EŞİNİN YÜZÜNÜ KOLUNA KAZITTI!

Eşinin kolunun fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan ünlü şarkıcı, gönderisinde, “Kocişim sürpriz yapıp, yüzümü koluna dövdürmüş…” ifadelerini kullandı.

“İYİ Kİ SEN VARSIN, HEP OL”

Aylin Coşkun, üç ay önce Volkan Aslan ile birlikte çekilen fotoğrafına, “Canım kocişim 15 yıl flört ve 2. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. İyi ki sen varsın, hep ol. Seni çok seviyorum. Daha nice senelerimiz olsun. Organizasyon harikaydı, tekrar evleniyoruz sandık. Çok teşekkür ederim.” notunu düşmüştü.

Kocasının soyadının “Aslan” olduğu için portresini aslan figürü içinde yer aldığını ifade eden Coşkun, şunları söyledi:

“ÇOK ÜZÜLÜYORUM ONLARA”

“Kocam bana böyle bir jest yapmış ama dünkü yorumlara baktım birazcık. İnsanlarımızın bir kere daha ne kadar mutsuz evlerinde, ne kadar sevilmediklerini… Çok üzülüyorum onlara. İlk yorum şeydi ‘Sildirmesi var’. Niye bu kadar kötüsünüz? 17 yılı devirdik, 20 yaşında değiliz ki.

“KOCAM HER GÜN BANA NE KADAR ÖZEL OLDUĞUMU YAŞATIYOR”

O dövme daha tamda bitmedi aslında. O aslan ve yüzümle de biraz daha oynanacak. Kocam bana böyle bir sürpriz yapmış. Her kadın gibi benimde gönlüm okşandı. Yapmasına gerek var mıydı? Hayır… Çünkü benim kocam her gün bana ne kadar özel olduğumu yaşatıyor zaten dövmenin bir önemi yok.”

AYLİN COŞKUN: ‘IQ’SUZSUNUZ

Eleştiren de tepki gösteren Coşkun, “Benim çok güzel bir lafım var ‘IQ’suzsunuz… Beyin yok sizde. Bir insan bunu baka baka yapıyor emeğe saygı biraz. Benzese ne olur benzemese ne olur. Benim kocam bir şeyimi yapmış, yapmasa ne olur?” yanıtı verdi.

Kaynak: Diğer

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?