Kırık Hayatlar 64. Bölüm Full İzle | Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle

Kırık Hayatlar dizisinin 64. bölümü teve 2’de 23 Kasım Salı günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 13:00’te yayınlanıyor.

Kırık Hayatlar 63. Bölümde ne oldu?

Çınar mahalleli karşısında yaptığı konuşmayla, herkesin takdirini kazanır. Aysel artık Deniz ve Çınar’ın aşkına inanır. İkisini sevgiyle yolcu edip, konağa gönderir. Yalçın, Ela’nın sürekli aramalarından ve baskılarından bunalır. Ahu’ya yakalanmaktan korkar. Ela da küpesini Yalçın’ın ceketine yerleştirerek, ikilinin evliliğini yıkacak bir oyuna girişir. Modaevinde; Sinem,  ‘4 mevsim 4 elbise’ kreasyonundan elbise çalmayı planlar. Elbiseleri tam kolilere yerleştirirken, Öykü ve Mert’in odaya girmesi işler karışır. Tekin, kardeşinin katilini araştırmaya devam eder. Fehmi’nin ölen oğlu Mustafa’nın bu işte parmağı olduğunu düşünür. Nuran’dan Ahu’yla tekrar yakınlaşmasını, ondan bilgi almasını ister. Fehmi ise Sadık’ı görevlendirip, Orhan’ı daha hızlı bulmalarını ister. Çınar’ın gerçeği öğrenmesinden korkar. Diğer yandan Ahu, Çınar ve Deniz’in konağa geri dönmesi üzerine şoke olur. Gözü dönen Esin, ikilinin yatak odasına girer, ortalığı dağıtır. Bu sırada Çınar ve Deniz odaya girerler.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar – Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan – Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 64. Bölüm İzle

Kanal D’de 23 Kasım günü yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 64. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?