Emine Ün’ün acı günü! Annesinin cenazesinde ayakta durmakta zorlandı

Oyuncu Emine Ün’ün annesi Müzeyyen Bolverdi, Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamayan Emine Ün, ayakta durmakta güçlük çekti.

EMRE KINAY YALNIZ BIRAKMADI

Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre, Cenazeye Emine Ün’ün kızı Duru Kınay, eski eşi Emre Kınay ve  oyuncu Ayşe Tolga katıldı.

“ACIMIN TARİFİ YOK!”

Emine Ün, dün sabah saatlerinde yaptığı paylaşımlarla annesinin vefat ettiği duyurdu. Emine Ün, “Annem… Kapkara gün, acımın tarifi yok” ifadelerini kullandı.

“ANNEMİN CİDDİ KRONİK RAHATSIZLIKLARI VARDI”

Öte yandan birkaç gün önce de aşı olmadıkları iddialarına yanıt veren oyuncu, “Annemin de, benim de aşılarımız yapılmıştı. ‘Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak’ diye bir şey yok. Sadece aşı olanlar genelde hastalığı daha normal şartlarda atlatabiliyor, o da kişiye göre değişebilen bir durum. Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı fakat annemin çok ciddi kronik rahatsızlıkları var. Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde” demişti.

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?