Rotary Tiyatro Hobi Grubu’ndan Öğrencilere Burs Desteği.

Rotary Tiyatro Hobi Grubu ,sanatın gücünü eğitim ile birleştirerek geleceğe ışık tutmak amacıyla bir projeye imza atıyor.

Bu yıl ,Moliere’ in unutulmaz eseri Tartuffe’i sahneye taşıyacak olan Rotary Tiyatro Hobi Grubu sanat ile eğitimi bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Rotary Tiyatro Hobi Grubu Sergileyecekleri Tartuffe oyunundan elde edilecek gelirle ,ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs sağlayacaklar.

Yönetmenliğini Batuhan Baygın’ın yapacağı oyunda Rotary Kulübüne Gönül Vermiş Soner Barım,Berra Barım,Barış Divan,Gülsen Çaltıl,Mehmet Telek,Melda Üresin,Jale Güney Sun,İshak Burak Ocak,Nedim Aykutalp rol alacak.

Önceki Dönemlerde Beylerbeyi Rotary Kulübü Başkanlığı Yapmış İş İnsanı Turizmci Soner Barım ” Çok heyecanlıyız. Çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi. Sanatın tadını çıkarırken eğitime de destek olabilirsiniz. Sanatseverleri ve eğitime gönül verenleri oyunumuza bekliyoruz” dedi.

Rotary Tiyatro Hobi Grubu’nun Sahneleyeceği Tartuffe 04/04/2024 tarihinde Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi ve Sanat Evi’nde gerçekleşecek.

Tartuffe oyununun ücreti 250 tl. Bilgi için Havva Güney ile irtibata geçebilirsiniz

Havva Güney:0538 440 87 66

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?