”Annemin Son Çığlıkları” Konak Sahnesinde

Ünlü Tiyatro Oyuncusu Hülya Böceklioğlu’nun Başrolünü Oynadığı ” Annemin Son Çığlıkları” adlı oyun Devlet Tiyatrosu İzmir Konak Sahnesinde Tiyatro Severler İle Buluştu.

24 Mart Pazar Gününe Kadar Sahne Alacak Olan Oyuna Tiyatro severlerden ilgi büyük.

Ekranların aranan ve sevilen tiyatro Oyuncusu Hülya Böceklioğlu ” Çağımızın en korkulan hastalıklarından biri olan Alzheimer’a dikkat çekip, farkındalık oluşturmak amacıyla “Annemin Son Çılgınlıkları” adlı oyunumuzu Ekim’den itibaren İzmir Devlet Tiyatrosu sahnelerimizde oynamaya başladık, tiyatro severleri ve bu hayatlarının bir köşesinde alzheimer ile karşılaşanları, yaşayanları ,yaşama ihtimali olanları bu farkındalığa davet ediyorum” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Devlet Tiyatrosu’nu ziyaret eden Devlet Tiyatrosu Genel Müdürü Tamer Karadağlı ,oyuncularla Devlet Tiyatrosunun sorunlarını konuştu, Hülya Böceklioğlu’nu ve arkadaşlarını da oynadığı oyun için tebrik etti.

Geçtiğimiz Günlerde Annemin Son Çığlıkları’nın 100. oyunu, Cumhuriyetimizin 100. yılına denk geldi. Hülya Böceklioğlu ve diğer oyuncu arkadaşları bu coşkuyu seyirciler ile kutlamıştı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?