Bekir Kalaylı’ya Urfalılardan Tam Destek.

Ak Parti Karabağlar Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Bekir Kalaylı’nın ev sahipliğinde Ak Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç İzmir’deki Urfalılar ile buluştu. Toplantıya katılan misafirlere kahvaltıda Urfa usulü ciğer ikram edildi.

Ak Parti Karabağlar Meclis Üyesi A. Adayı Bekir Kalaylı’ya Urfalılardan Tam Destek.

Bahçelievler Kebap’ta Gerçekleştirilen Toplantıya Ak Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç’un yanı sıra, Ege Şanlıurfa Federasyonu Onursal Başkanı Koçali Al, Ege Şanlıurfa Federasyonu Başkanı Abdülkadir Alkan, Urfa’nın tüm ilçelerinin dernek başkanları ve Karabağlar’ da oturan Urfalılar Katıldı.Ayrıca Federasyona bağlı dernekler, Bilecikliler dernek başkanı Reşat Sözmen, İzmir Ceylanpınarlılar dernek başkanı Esad Daş, Ege bölgesi sanliufalilar dernegi baskan vekili memet Kendirci, Siverekliler dernek başkanı Mahmut Kemal Genç, Viranşehir Ceylanpınar dernek başkanı Ahmet Gültekin, İzmir Suruçlular dernek başkanı Mustafa Şahin, İzmir özkaraköprülüler dernek başkanı Hasan Peltek, federasyona bagli dernek yk üyeleri ve üyeleri katılım sağladı ..

Yoğun Katılımın Olduğu Kahvaltıda Ege Şanlıurfa Federasyonu Onursal Başkanı Koçali Al” Mehmet Sadık Tunç’u çok uzun zamandan beri tanıdığını, bu göreve layık görüldüğü için çok mutlu olduğunu, Urfalılar olarak Urfalı Genç İş Adamı Bekir Kalaylı’yı Meclis Üyesi Olarak Görmek İstediğini Söyledi.

Ak Parti Karabağlar Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Bekir Kalaylı” Beni desteklemeye gelen Koçali Al Amcama ve Urfalı Hemşehrilerime çok teşekkür ederim. Beni bu göreve layık gördünüz sizi asla mahcup etmeyeceğim ”diye konuştu.

Ak Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç” Beni yakından tanıyorsunuz zaten. Partimiz Karabağlar’da Konak’ta doğu kökenli aday gösterdi. Gençlerimizin önünün açılmasını istiyorsak üzerimize düşeni yapacağız. Bize bu görevi layık görenler için çok çalışacağız ”diye konuştu.

Ak Parti Karabağlar Meclis Üyesi A. Adayı Bekir Kalaylı 01/10/1988 Şanlıurfa doğumlu.1994 den beri Karabağlar’da yaşıyor. Evli ve çocuk babası olan Bekir Kalaylı 2010 da Karabağlar’da Kalaylı tekstil aş’yi kurdu. Bir çok gence istihdam sağlayan Kalaylı 2017 ve 2021 yılları arası Ak parti Karabağlar ilçe yönetiminde başkan yardımcılığı görevini yürüttü. Tekstil dışında farklı sektörlerde de Ticaret yapmakta olan Bekir Kalaylı İzmir ve Karabağlar ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?