MODEL OF MODELS YARIŞMASI BÜYÜK FİNALE GÜNLER KALDI.

Model of Models yarışmasının Türkiye franchise Sahibi Deniz Şaman, büyük finale sayılı günler kala basın açıklaması yaptı.

MODEL OF MODELS YARIŞMASI BÜYÜK FİNALE GÜNLER KALDI.

Model of Models yarışmasının Türkiye franchise Sahibi Deniz Şaman basına yaptığı açıklamada: ‘’RCA Global Entertainment Co. Başkanı Rasim AYDIN’dan 2012 yılında aldığım Franchise hakkı ile tam 10 yıldır Model Of Models Organizasyonu ve final etkinliklerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

19 Nisan’da İzmir Mövenpick Hotel Alsancak’ta başlattığımız yarı final elemelerinin ardından 7 Mayıs’ta Ankara (Joker Ajans), 9 Mayıs’ta Bursa (Osman Akar Ajans), 11 Mayıs’ta Diyarbakır (Müzenin Kafesi) ve son olarak 15 Mayıs’ta İstanbul Mövenpick Hotel Golden Horn’da yaptığımız yarı final elemeleri ile 8 Haziran 2022 tarihinde boğazın en gözde mekanlarından biri olan Baltalimanı Portaxe’de yapılacak olan büyük finalde yarışacak olan finalistleri belirledik.

Model Of Models Yarışmasının bu noktaya gelmesinde her biri birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimiz Yapımcı Osman Akar, Genel Sanat Yönetmeni – Koreograf Ferhan Aral, Proje Koordinatörü Armağan Baysal, Sponsor Yönetmeni Çetin Duru, Uluslararası Direktör Zamiq Yunisov ve Medya Koordinatörü Cenk Aşkın’ın payı ve çabası takdire şayandır.

Yine yarı final elemelerinde bizlerle birlikte olan sponsorlarımıza ve jüri üyelerimiz: Gazeteci Haydar Koçak, Kuaför-Aktivist Harun Cici, Kanal Sahibi Sinan Koyuncu, GBP Genel Sekreteri Şafak Pural ve Yönetim Kadrosuna, Cevat Şenkardeşler, Dilan Alışıroğlu ve diğer katılımcılara bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.

Bizler; Model Of Models Yönetim Kurulu olarak bu güne kadar kimsenin yapmadığını yaptık ve bu güne kadar Ankara, İzmir ve İstanbul ekseninde sıkışıp kalmış olan sektörümüzün ufkunu genişletmek ve bizlere ulaşamayanlara da ulaşabilmek adına bu 3 ilin haricinde Bursa ve Diyarbakır’da da kendimizi konumlandırdık. Bundan sonraki yıllarda bu illere yeni iller de ekleyerek tüm iller nezdinde bir çatı oluşturacak; Her gencin rahatlıkla ulaşabileceği bir merkez olacağız.

Çıktığımız bu yolda bize güç ve destek veren sponsorlarımızın yanı sıra moda sektörünün duayenlerinin, büyük hayran kitlesine sahip sanatçıların ve her biri alanında çok iyi kariyerlere sahip iş insanlarının bir araya geldiği bir jüri kurulu oluşturmayı başardık.

Bu isimlerden bazıları Canip Karakuş, Sultan Gadimbaylı, Çiğdem Akın, Ferruh Karakaşlı, Emel Yıldırım, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Banu Noyan, Aslı Turanlı, Cenk Dağcı, Lütfü Sapmaz, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Selçuk Ural, Emsal Doğan, Kadir Şafak Pural, Galip Güner, Buse İskenderoğlu, Hülya Yiğitalp, Tolga Savu, Ali Bozkurt, Ergürler Oymak, Ümit Temurçin, Tanju Çolak gibi topluma malolmuş birbirinden değerli isimler. Büyük Final’in muhteşem bir şovla noktalanacağını şimdiden duyurmak isterim. Siz değerli basın emekçilerinin bugün olduğu gibi BÜYÜK FİNAL’de de bizlerin yanında olacağının bilinci ve sevinci ile teşekkür ediyorum. Diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?