MODEL OF MODELS YARIŞMASI 2022 YARI FİNAL ELEMELERİNİN 2.Sİ ANKARA’DA YAPILDI

Model of Models yarışması yarı final elemelerinin 2.si Ankara’da Joker Ajans’da gerçekleşti.

Elemelere başlamadan önce Başkan Deniz Şaman kısa bir konuşma yaparak ‘’Başta Ankara şahsında bize kapılarını açan Joker Ajans ve Burak Özdemir ‘e teşekkür ederim.

Bize jüri üyesi olarak destek veren Güç Birliği Partisi Genel Sekreteri Kadir Şafak Pural ve Danışmanı Meliha Pural, Model Of Models Genel Sanat Yönetmeni – Koreograf Ferhan Aral, Proje Koordinatörü Armağan Baysal, İş İnsanı Nazmi Karaca, MSE Danışmanlık Yön Kur Bşk. Mustafa Oğuz, İş İnsanı Pınar Albayrak, Estetik uzmanı – Eğitmen Hakkı Mehmet Yanmaz ve İş İnsanı Teoman Gürkan’a teşekkür ediyor; bu gün aramızda olmak için yola çıkmaya hazırlanırken kaza geçiren ve bu nedenle aramızda yer alamayan gazeteci Haydar Koçak arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yarışmamıza Ankara’dan başvuran 85 kişiden elemeler sonucu yarı finale kalabilen çok az sayıda aday oldu ve bunların arasından da büyük finale katılacak finalistleri belirleyebilmek için buradayız. ’’ Bizim için nicelikten çok nitelik önemli ve bu niteliği yakalayabilmek için aşırı derecede titiz davranıyoruz. Sonuç itibari ile Model of models yarışması büyük finaline katılacak olan tüm yarışmacılar zaten sektörün içine adım atmış olacaklar ve büyük finalin kazananları uluslararası arena da ülkemizi temsil edecekler. Ülkemizin uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edilebilmesi açısından bizlerin görevi bu elemelerde en iyilere ulaşmak olmalı. Bu nedenle en iyileri seçmeye azami dikkat göstermeliyiz’’ diyerek konuşmasını bitirdi ve ardından da elemelere başlatıldı

“Elemede, katılımcılar tek tek jürinin karşısına çıkarak kendilerini gösterme ve anlatma fırsatı buldular.

Jürinin titizlikle belirlediği Model Of Models 2022 Ankara Finalistleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacak.

Model of models yarışması 2022 büyük finali öncesi  İzmir’den başlayan Model Of Models Yarışması yarı finalleri Ankara elemelerinin ardından 11 Mayıs 2022 tarihinde Bursa, 13 Mayıs 2022 tarihinde Diyarbakır ve 15 Mayıs 2022 tarihinde de İstanbul’da yapılacak seçmelerin ardından yine İstanbul’da büyük Final ile taçlanacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?