Konyaspor Abdülkerim Bardakcı ve Ahmet Çalık’ın sözleşmelerini uzattı

Konyaspor Abdülkerim Bardakcı ve Ahmet Çalık'ın sözleşmelerini uzattı

Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen, MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, Konyaspor’un ligin ilk 13 haftalık bölümünde verdiği mücadeleyle büyük beğeni kazandığını söyledi.

Hem Yönetim Kurulu’nun hem teknik ekibin hem de futbolcuların ellerinden gelen mücadeleyi sonuna kadar gösterdiklerini dile getiren Özgökçen, “Bu da bizi memnun ediyor. En azından arzu ettiklerimiz, istediklerimiz sahaya yansıyor. Tabii ki bu noktada daha iyi yerlere gelme gayreti içerisinde olduğumuzu da belirteyim.” dedi.

Özgökçen, Konyaspor’un 100. yılına girmek üzere olduklarına dikkati çekerek, “Türkiye’de birçok spor kulübü henüz 100. yılını yaşamadı. Dolayısıyla bunda da önemli çalışmalar yapma arzusu içerisindeyiz. Konyaspor Kulübü 100. yılda ne kadar başarılı olursa, ülke gündeminde de şehir olarak o kadar ismimiz yer alır.” ifadelerini kullandı.

Abdülkerim ile Beşiktaş ve Galatasaray ilgileniyordu

Beşiktaş ve Galatasaray, Konysapor’un başarılı futbolcusu Abdülkerim Bardakcı’yı devre arasında kadrolarına katmak için hazırlık yapıyordu. Konyaspor işi şansa bırakmadı ve oyuncusuyla sözleşme uzattı. 

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?