Haber Global Web Özel | Bakmadan geçmeyin (17 Kasım Çarşamba)

Haber Global Web Özel | Bakmadan geçmeyin (17 Kasım Çarşamba)

Düzce depreminden sonra travmaları ortaya çıktı! ‘Hemen telefona sarıldım…’

Düzce’de yaşanan deprem geçmişin korkunç anılarını tekrar anımsattı. 12 Kasım 1999’da 7.1 büyüklüğündeki Düzce depremini yaşayanların bugün yüreği ağızlarına geldi. Telefonlara sarıldılar… 22 yıl önce ne olmuştu?

Gençler ve göçmenlerde aşı neden istenen seviyede değil?

Milyonlarca vatandaş aşısını hala olmazken doktorlara göre gençler ve göçmenler tam olarak aşılarını olmadan salgınla mücadele pek mümkün görünmüyor. 14 milyon vatandaş hala aşısız…

Gel de yanma

Bizim Çocuklar, Karadağ deplasmanında üzerine düşeni yaptı ama Norveç’ten beklediğimiz gol gelmeyince liderlik Hollanda’ya gitti, kısmetimize Play-Off düştü.

Kimse yokken o vardı! Bir dönemin kralı SMS’e ne oldu?

Bir dönem iletişim kurmanın en çok tercih edilen yoluydu. Hiçbirisi yokken o vardı! Artık SMS’in krallık günleri geride kaldı. Artık çoğunu okumadan siliyor, en son SMS attığımız tarihi hatırlamıyoruz… Hakikaten bir SMS vardı ne oldu?

Kimler eski arkadaşlarını özler? ‘Psikolojik sorunlarla ortaya çıkan…’

10 yıldır, 20 yıldır görüşmedikleri eski arkadaşları ile bir araya gelmek isteyen insanların bir sebebi var. Uzmanlara göre psikolojik sorunlar nostalji duygusunu açığa çıkarabiliyor.

Rusya’nın uzayı vurmasından ne anlamalıyız?🚀 Yüzlerce parça…

Rusya 80’lerde uzaya fırlattığı bir uyduyu füze ile vurdu. Saldırı sonucu 1.500 uydu parçası atmosfere dağıldı. Bu nasıl bir tehlike oluşturur? Rusya bu hamlesi ile dünyaya ne mesaj vermek istedi?

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?