C-Majör İş’ten Sesler Korosu, Bodrum’un yaralarını sarmak için muhteşem bir konser verdi

2016 yılında kurulan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, yıllardır STKlarla birlikte gelirini genelde çocukların sağlığı ve eğitimine harcamak üzere bağış konserleri düzenliyorlar. C-Majör İş’ten Sesler Korosu, 11 Eylül 2021 Cumartesi akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleştirdiği konserle bu kez orman yangınlarından büyük zarar gören Bodrum’u yeşillendirmek ve yaraları sarmak için şarkı söyledi.  

Koronun şefliğini üstlenen Özlem Abacı yönetiminde; Hakan Bilgin’in sunuculuğunu yaptığı geceye ünlü sanatçılar Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bekir Ünlüataer, Bülent Özdemir, Özlem Abacı, Serap Yenici, Ragıp Arda Bıcılı, Burcu Hancı ve Asiye Palu gibi değerli sanatçıların sahne aldığı konseri, tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının tanınan ismi Hakan Bilgin sundu. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Tanıtma Vakfı himayelerinde gerçekleşti.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın başkanlığını yaptığı, Kurucusu Recai Çakır’ın olduğu Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV), geride bıraktığı 25 yıl boyunca gerçekleştirdiği tanıtım çalışmaları ve uluslararası fuar organizasyonlarıyla, Bodrum’un turizm gelirlerine önemli katkılar sağlıyor. 118 üyeden oluşan Bodrum Tanıtma Vakfı, yaptığı tanıtım çalışmaları ile dünyaca ünlü turizm fuarlarına global turizm pastasından daha fazla pay alabilmek için katılım sağlanması, turizm alanında bilimsel analizler yapılması, Bodrum’un marka değerine uygun sosyal ve kültür etkinliklerinin organize edilmesi ve turizm sektörüne yönelik ürün çeşitliliğinin sağlanması faaliyetlerini yürüterek turizm gelirinin artmasına öncülük ediyor.

C-MAJÖR İŞ’TEN SESLER KOROSU 110 KİŞİYE ULAŞTI

Bu zamana kadar düzenledikleri konser organizasyonlarının gelirini Dünya Engelliler Vakfı, İstanbul Down Sendromu Derneği, Çocuk Eğitim Derneği, Mehmetçik Vakfı, TOÇEV ve Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlayan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, Ege ve Akdeniz bölgesinde gerçekleşen orman yangınlarına duyarlılık gösterdi. Başta Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ve Kurucu üyeleri arasında Denizbank CEO’su Hakan Ateş, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Murat Dedeman, Tezmaksan Makine San. Tic. A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Fatma Aydoğdu, Vakıfbank Eski Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan ve birçok iş insanından oluşan 110 kişilik C-Majör İş’ten Sesler Korosu, farklı projelerle adından söz ettirmeye devam edecek. 

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?