Kırık Hayatlar 16. Bölüm İzle

Kırık Hayatlar dizisinin 16. bölümü Kanal D’de 13 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00’de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 15. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Deniz, kendisini kaçıran adamlardan kurtulmaya çalışırken, Çınar da arabayla onları takip eder. Fehmi de diğer yandan Çınar’a ulaşmaya çalışır, telefonlarına açmadığı için endişelenir. Mert, Öykü’ye çıkıştığı için Leyla’ya kızar. Leyla da bu seferlik alttan alır, oğluna inanmış gibi yapar. Turgut; Şevki’nin evine gidip, kızının kaçırıldığını, eğer kızını kurtarmak istiyorsa kendisine söyleyecekleri evde hırsızlık yapmasını ister. Şevki ne yapacağını şaşırır. Aysel; kızının ne olursa olsun kurtulmasını ister. Deniz’i kurtarmak isteyen Çınar, Turgut’un adamları tarafından yakalanır. İkili beraber kurtulmanın yollarını ararken, bir yandan da gerilim dolu anlar yaşamaları onları birbirine daha da yakınlaştırır. Fehmi; Çınar’a bir şey olduğunu düşünür. Sadık ile Çınar’ın araç sinyalinden nerede olduğunu bulmaya çalışır. Nuran; Serdar’dan öğrendiği Aysel’in hastalık durumunu bilmeden Ahu ile paylaşır. Ablasının hasta olduğunu öğrenen Ahu, karmaşık duygular yaşar. Çınar ile Deniz tam fırsatını yakalayıp, kaçacakları anda, adamlar etraflarını sarar, kavgada biri ateş eder. Deniz çığlık çığlığa Çınar’ın ismini haykırır.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke  Özkök,  İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa  Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar  dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken,  senaryoyu ise Yaşar  Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik  kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar – Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan – Bekir Dadaş

Senaryo:  Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye:  Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik:         İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular: 

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa  Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 16. Bölüm İzle

13 Eylül günü Kanal D’de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KIRIK HAYATLAR 16. BÖLÜM CANLI İZLE

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?