Trump Biden’ı bu kez ringe çağırdı: İlk saniyede deviririm

ABD’nin mevcut başkanı Joe Biden ile ABD’nin 45’inci Başkanı Donald Trump, karşı karşıya gelmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz yıl ABD seçimlerinde Joe Biden’a kaybeden Donald Trump, geçmişte televizyonda reality show geçmişi de bulunduğundan Evander Holyfield (58) ile Vitor Belfort (44) karşılaşmasının tanıtım etkinliğinde boks maçı yorumculuğuna soyunarak Biden’ı unutmadı.

Boks maçı etkinliğinde konuşan Trump, mevcut başkan Joe Biden’ı boksta çok kolay devirebileceğini söyledi.

Ayrıca 3 Kasım 2020 ABD Başkanlık seçimlerinden önce de karşı karşıya gelerek canlı yayında kozlarını paylaşan o dönemin ABD başkan adaylarından Biden, Trump için “Bu palyaço varken bir şey söylebilmek zor. Pardon bu kişi” sözleriyle dikkat çekmişti.

Yine kendisine sık sık Trump hakkında sorular yöneltilen Biden, artık Trump’ı geride bırakmaları gerektiğine işaret ederek, “4 yıl boyunca tüm haberlerde Trump vardı. Gelecek 4 yıl boyunca tüm haberler Amerikan halkı hakkında olacak. Trump hakkında konuşmaktan yoruldum.” demişti. 

Biden, seçimlerden önce verdiği bir röportajda Trump’ı kadınlarla ilgili cinsiyetçi sözlerinden ötürü lise kabadayılarına benzetmiş ve eğer okulda olsalardı kabalıklarından ötürü onu cehennemi görene kadar döveceğini söylemişti. 

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?