Kırık Hayatlar 11. Bölüm İzle

Kırık Hayatlar dizisinin 11. bölümü Kanal D’de 6 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 11:00’de yayınlanıyor.

KIRIK HAYATLAR 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Nuran’ın Deniz ile Serdar’ı birbirine yakıştırması da iyice sinirlerini bozar. Aynı şekilde Çınar da; Deniz ve Serdar’ın samimiyetin rahatsız olmuştur. Genç kıza olan duygularından ötürü kafası karışmıştır. Şevki ; Aysel’in ameliyat masrafını karşılamak  için evi ipotek ettirmeyi önerir ama Aysel bu fikre yanaşmaz. Turgut ise Şevki’yi kıskaca alıp, zorla çalıntı araba işine sürükler. Ahu da bir yandan, şoföründen gizlice Aysel’in ailesini araştırmasını ister, diğer yandan da 20. Evlilik yıldönümü hazırlıkları yapar.

Yalçın; Ahu’nun Ela’yı da yıldönümüne çağırmasından ötürü gerginleşir. Serdar; Özgür’ün kafe açılışına Deniz’i de davet eder. Deniz gönülsüz de olsa, annesinin ısrarıyla gider. Mekanda Serdar’ın ailesinin kendisine samimi davranması, genç kızın kafasını karıştırır. Bir yandan Çınar’ın rüyalarına girmesi de Deniz’in kafasını allak bullak eder. Diğer yandan Ahu ve Yalçın’ın evlilik yıldönümü şoke edici bir aile skandalıyla sona erer.

KIRIK HAYATLAR 10. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Öykü Leyla’ya Sinem’le ilgili gerçeği söyler ancak Leyla Sinem’e iftira attığını söyler. Esin Ahu’dan gizli solfej dersleri alır. Bu sırrı sadece Yalçın bilmektedir. Aysel doktordan hastalığını ve hayati risk olduğunu öğrenir. Bu durumu sadece Şevkiye anlatır, kızlar kesinlikle duymayacaktır.

Ahu Aysel eve geldiği sırada gizlice dışardan izler en sonunda Deniz’i görmüştür ancak arkadan gelen Şevki’ye yakalanır hızlıca uzaklaşır. Kendi ile vicdan muhasebesine girer. Mert annesine Öykü’ye haksızlık yaptığı için çıkışır. Serdar ve Deniz kafe için alışverişe giderler. Nuran Ahu’ya mekanı göstermek için kafeye getirmiştir. Bu sırada Serdar ve Deniz de geri dönerler. Ahu ve Deniz ilk defa karşı karşıya gelir.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke  Özkök,  İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa  Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar  dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken,  senaryoyu ise Yaşar  Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik  kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar – Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan – Bekir Dadaş

Senaryo:  Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye:  Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik:         İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular: 

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa  Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 11. Bölüm İzle

3 Eylül günü Kanal D’de yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

KIRIK HAYATLAR 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?