Spor salonlarında Kovid-19 etkisi sürüyor!

Son yıllarda spor salonlarındaki artış, besin takviyesi üreten firmaların yüksek cirolara ulaşması bu değişimin habercisi konumundaydı. Konuya ilişkin fitness antrenörü Emir İnalbay piyasaya dair görüşlerini aktardı.

Kovid-19 ile evlere kapanan insanlar spor salonlarından uzak kaldı ve home gym kavramı ile karşı karşıya kaldılar. Bu dönemi fazla kilolardan kurtularak atlatmak isteyenler özel spor hocaları yani bir başka değişle personel trainerlardan uzaktan eğitim desteği almaya başladılar.

“FİTNESS, UZAKTAN EĞİTİM İLE BOYUT ATLADI”

Fitness Antrenörü Emir İnalbay uzaktan eğitime ilişkin görüşlerini paylaşarak ” Uzaktan eğitim sistemi dijital çağın gelişmesiyle ve teknolojinin ilermesiyle çok büyük aşama kaydetti. İnsanların, mobil uygulamalar aracılığıyla bu sistemden hizmet almaları kolaylaştı. Pandemi sürecinde de bu gelişmeler hızlı bir yol aldığından uzaktan eğitim sisteminin de bir o kadar destekler nitelikte oldu. Dünyada ve ülkemizde eğitim sistemleri bile uzaktan eğitime geçerken, fittness sektörü de buna uyum sağlamış oldu. İnsanlar pandemi ile birlikte spor salonlarına gitmekten korkup evlerine egzersizlerine devam etmek istemeleri bu sektörün büyümesinde kaçınılmaz bir yol çizdi. Bizim sistemimizde de teknolojinin el verdiği tüm imkanları kullanıyoruz. Öğrencilerimizin öğünlerini, form durumlarını, sorularını yakından takip ediyoruz ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmalarına yardımcı oluyoruz.Aslında birebir eğitimde her ne yapılıyorsa uzaktan eğitim ile de aynısını gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Fitness Antrenörü Emir İnalbay 

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?