Ünlü sunucu Serap Paköz’den ‘estetikten konuşamıyor’ yorumlarına yanıt!

Sunucu Serap Paköz, geçtiğimiz ay ‘Fransız Askısı’ operasyonu için bıçak altına yatmıştı. Operasyonunu Seda Sayan’ın doktoru gerçekleştirmişti.

Paköz, operasyon öncesi ve sonrası Instagram paylaşımlarıyla adım adım değişimini sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Operasyon sonrası görüntüsü ile dikkat çeken Paköz, tatilini bitirip gündüz kuşağında yayınlanan programı ile ekranlara geri döndü.

SON HALİNE YORUM YAĞDI

Paköz’ün son hali ise seyirciler tarafından eleştirildi. Sosyal medyada, “Estetikten dolayı konuşamıyor”, “Doğallığınızı kaybetmişsiniz”, “Eski haliniz daha güzeldi” gibi yorumlar yer aldı.

“DİŞLERİMİ ÇEKTİRDİM”

55 yaşındaki sunucu, “Konuşamıyor” yorumlarına sert çıktı. Programında sessizliğini bozan sunucu, “Biraz zor konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizler ile. Bu konuşma bozukluğumun onunla alakası yok, yedi tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta zorluk çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir” dedi.

FRANSIZ ASKISI NEDİR?

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe işlemlerinden biridir. Dinamik askı da olarak isimlendirilen bu işlem, Fransa’da geliştirildiği ve ilk bu ülkede uygulandığı için ‘Fransız askısı’ olarak bilinir.

Bu yüz askılama işleminde dış kısmı silikon iç kısmı polyester olan malzemelerden yapılmış esnek (dinamik) ipler kullanılabildiği gibi kalp damar cerrahisinde sıklıkla kullanılan biyouyumlu PDO iplerin askılama için geliştirilen iki ucu iğne ya da kanül sisteminin olduğu kalın kılçıklı ipliklerde kullanılmaktadır.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?