Sen Çal Kapımı 51. Bölüm Full İzle

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 51. bölümü 1 Eylül Çarşamba günü Fox kanalında yayınlandı. 

SEN ÇAL KAPIMI 50. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Serkan, Eda’nın hamile olduğunu öğrenince dünyalar onun olur. Artık bütün konsantrasyonu Eda ve bebeğindedir. Ancak bu durum Eda için zorlayıcı olacaktır. Çünkü Serkan bebeğinin ve Eda’nın başına bir şey gelmesinden korktuğu için iyice evhamlanacak ve Eda’ya hayatı dar edecektir. Eda ise Serkan dışında daha fazla kimse üstüne düşmesin diye şimdilik herkesten hamileliğini gizleyecek ancak bu daha büyük karışıklıklara yol açacaktır.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

DİZİDE KİM HANGİ ROLDE:

Hande Erçel – Eda Yıldız

Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür. Girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın. Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler. Biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.

Kerem Bürsin – Serkan Bolat

Yakışıklı, karizmatik, sert bir adam. Çok iyi eğitimli, bilgili ve acımasız bir işadamı. Babasının holdingini büyüterek başarıdan başarıya koşmuş. İş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok iyi biliyor. Risk almayı seviyor. Aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar gidiyor. İş ve başarı dışında hiçbir motivasyonu yok. Kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten içten içe korkuyor.

Neslihan Yeldan – Aydan Bolat

Bige Önal – Selin Atakan

Evrim Doğan – Ayfer Yıldız

Anıl İlter – Engin Sezgin

Melisa Döngel – Ceren Başar

Çağrı Çıtanak – Ferit Şimşek

Elçin Afacan – Melek Yücel

Sitare Akbaş – Figen Yıldırım

Başak Gümülcinelioğlu – Pırıl Baytekin

Alican Aytekin – Seyfi Çiçek

Sarp Bozkurt – Erdem Şangay

İlkyaz Arslan – Leyla Haktan

Hakan Karahan – Şef Alexander Zucco

Sarp Can Köroğlu – Deniz Saraçhan

İlayda Çevik – Balca Koçak

SEN ÇAL KAPIMI 51. BÖLÜM İZLE

Sen Çal Kapımı dizisinin 1 Eylül’de yayınlanan 51. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. 2. Sezon 12. bölüm.

SEN ÇAL KAPIMI 51. BÖLÜM FRAGMANI 

SEN ÇAL KAPIMI 51. BÖLÜM CANLI İZLE

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?