Dünya Hali dizisinin yayın saati değişti

TRT 1’in merak uyandıran dizisi Dünya Hali, günlük hayatı farklı mizah anlayışı ile harmanlayarak ekrana getiriyor. 

TRT, Caner Şahin ve Pelin Albay başrollerde yer aldığı diziyle ilgili flaş bir karar verdi. Sevilen dizinin yayın saati değişti. Dünya Hali dizisi, 1 Eylül çarşamba akşamından itibaren 23.35’de yayınlanacak.

Dünya Hali 7. bölüm 23.35’de TRT 1’de… 

DÜNYA HALİ DİZİSİNİN KONUSU 

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

DÜNYA HALİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU 

TRT 1’in sevilen dizisinin oyuncu kadrosunda; Caner Şahin, Pelin Albay, Ozan Çelik, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer, Adnan Başar,Naşit Özcan, Zeki Ocak ve Eray Kaman.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?