Tom Cruise 500 kez paraşütle, 13 bin kez motosikletle uçurumdan atlamış

Tom Cruise’un Norveç’te bir uçurumdan motosikletle atladığı sahnenin çekimlerinin hazırlık aşamasında 500 kez paraşütle, 13 bin kez de motosikletle atladığı bildirildi.

Cruise, “Bu, açık ara denediğim en tehlikeli şey. Bu çocukluğumdan beri yapmak istediğim bir şey” diye konuştu.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 7’DE AKSİLİKLER BİTMİYOR

Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri yaşanan aksiliklere bir yenisi daha eklendi.

İlk olarak pandemi nedeniyle, filmin İtalya’daki çekimleri durdurulmuştu. Daha sonra da İngiltere’deki set sırasında kriz çıkmış ve olay ses kayıtlarıyla basına yansımıştı. Cruise, Londra’daki çekimlerde, sosyal mesafe kurallarına uymayan çalışanlara sinirlenmiş ve onlara küfürlü bir dille kurallara uymayanların işine son verileceğini söylemişti.

Görevimiz Tehlike 7 filmi bu kez de hırsızlık olayıyla gündeme geldi. İddialara göre Tom Cruise’un korumasının kullandığı BMW marka otomobil, İngiltere’de hırsızlar tarafından çalındı. Cruise’un konakladığı otelin dışında park halindeyken çalınan otomobilin 100 bin sterlin (1 milyon 153 bin TL) değerinde olduğu iddia edildi.

Öte yandan, arabanın içerisinde yine Cruise’a ait binlerce sterlinlik eşya olduğu öne sürüldü. Bunların içerisinde elektronik eşyaların da olduğu bildirildi. Otomobilin çalındığı noktanın, West Midlands Polis Merkezi’nden yürüme mesafesiyle sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğu da gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?