Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen tatil sezonunu bu fotoğrafla kapattı

Son dönemin popüler oyuncularından olan Melis Sezen, Bodrum’daki tatil sezonunu bitirdi. 24 yaşındaki oyuncu, 1.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı ve yaklaşık 93 bin beğeni alan deniz pozuna, “Kapanış” notunu düştü.

Sezen, geçtiğimiz hafta konakladığı otelin iskelesinden bu fotoğrafı paylaşmıştı.

“DERİN DÖNÜŞÜMLERİN KADINI” 

Geçtiğimiz günlerde Instyle dergisi için objektif karşısına geçen Melis Sezen, dizide canlandırdığı ‘Derin’ karakteriyle kurduğu özel bağdan bahsetmişti.

“Derin bana çok şey yaşattı ve çok fazla şey öğretti. Çok engebeli bir yolculuk Derin’inki. Duyguları ve içgüdüleriyle hareket eden genç bir kadın…”

“İnandığının peşinde koşarken kendini kaybediyor. Her an yaşayan, dönüşen Derin. Dönüşümlerin kadını. Kalbim her an onunla atıyor, çok seviyorum onu, benim için çok özel.”

“DERİN’DEN NEFRET EDİYORLARDI” 

‘Sadakatsiz’ dizisinin ilk bölümleri yayınlandıktan sonra çok sert tepkiler aldığını itiraf eden oyuncu, “Başta çok sert tepkiler aldım. Derin’den nefret ediyorlardı. Derin’le doğrudan konuşan, ona sayıp söven bir sürü yorum vardı. Bazen Derin’le beni karıştırdıkları bile oluyordu” demişti.

SADAKATSİZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sadakatsiz’in ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonunun eylül ayı ortalarında başlaması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmış değil.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?