FIFA Online 4’ün Türkiye’ye geleceği tarih belli oldu

Ülkemizdeki kullanıcıların merakla beklediği oyunun çıkış tarihi kesinlik kazandı.

Erken Erişim Günleri ile bugün itibariyle kullanıma açılan oynaması ücretsiz bilgisayar oyunu, Türkiye’deki ilk hayranlarını misafir etmeye başladı bile. Bu erken erişim fırsatından faydalanan kullanıcıların Dereceli Maçlar, Lig Maçları, Teknik Direktörlük Modu ve arkadaşlar arasında oynanabilecek Özel Maç modlarına ulaşabileceği açıklandı.

Shiftdelete’in haberine göre, oyuncuların takım görüşünü özelleştirebileceği, antrenmanlarla oyuncularını geliştirebileceği ve oyuncularını transfer pazarında takasa sunabilecekleri FIFA Online 4, 1 Eylül’e kadar erken erişim avantajını sürdürecek. Akabinde oyun resmen servise sunulacak.

Geçmişin ve şimdinin yıldızlarının aralarında bulunduğu 17,000 futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30+ farklı ligden 600’den fazla takım sporseverleri bekliyor. Yerel ve özel sunucular ile tüm Türkiye’den maksimum sayıda oyuncu için rahat oyun deneyimi arttırılıyor.

28 Ağustos itibarıyla oyuncuları Dereceli Maçlar, Lig Maçları, geniş seçenekleri ile takım taktik formasyonu içeren Teknik Direktörlük Modu,arkadaşlarla oynamak için Özel Maç modlarınında aralarında bulunduğu bir çok farklı oyun modunu oynayabilecekler.Oyuncular aynı zamanda takım görünüşünü özelleştirebilecek, antremanlarla oyuncularını geliştirebilecek ve oyuncularını transfer pazarında takas edebilecekler.

FIFA ONLİNE 4 TÜRKİYE’YE NE ZAMAN GELECEK? 

2 Eylül Perşembe günü resmen oyunculara sunulacak FIFA Online 4, hem güncel hem de eski efsaneleri içeren 17 bin futbolcu, Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile birlikte 30’un üzerinde ligden 600’den fazla takıma yer verecek.

Tamamen Türkçeleştirilen oyun, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarındaki anlatımlarıyla da hafızalara kazınan Murat Kosova ve Nebil Evren ikilisi tarafından seslendirilecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?