Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin’den üzen haber… Dikkat çeken aşı sözleri

Snob magazinde yer alan habere göre; Mahsun Kırmızıgül eşi Ece Binay ile birlikte kızları Lavin’i ABD’de okula yazdırmak için seyahate hazırlanıyordu. Seyahat öncesi yapılan testte Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin’in koronavirüse yakalandığı öğrenildi.

EŞİNİN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Mahsun Kırmızıgül’ün eşinin ise yapılan test sonucunda negatif olduğu ortaya çıktı. Ünlü sanatçı kızı ile birlikte 14 gün karantina da kaldıktan sonra Amerika’ya gidebilecek. Minik Lavin okula 15 gün geç başlayacak.

Alişan’dan geçmiş olsun mesajı

Alişan, Kırmızıgül ve kızı Lavin ile bir kareyi Instagram hesabından paylaşarak “Geçmiş olsun abi” notunu yazıp Mahsun Kırmızıgül’ü etiketledi.

Kızıyla birlikte bir fotoğrafını paylaşan Kırmızıgül, şu ifadeleri kullandı:

“Aşılanmak çok önemli. İki doz BioNTech aşısı olmuştum. Ve maalesef ben ve 5 yaşındaki kızım da korona olduk. O aşılar olmasaydı inanın hastalığı çok ağır geçirebilirdim. Ama o 2 doz aşı sayesinde hiç hasta olmamış gibi koronayı ayakta atlattım. Kızım Lavin’im de ise hiçbir şey yok, onun korona geçirdiğini anlamadık bile. İkimizin de test sonuçları negatif çıktı. Arayan soran tüm dostlara kendim ve ailem adına teşekkür ederim. Tüm dostlara selam olsun. Allah hepinizi korusun. Not: Aşıları 8 ay önce Amerika’da ücretsiz olmuştum.”

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?