MasterChef Türkiye 46. Bölüm İzle – 24 Ağustos 2021 Salı

MasterChef Türkiye adlı yarışma programının 46. bölümü 24 Ağustos 2021 Salı günü tv8 ekranlarında yayınlandı.

Macera dolu yarışmanın sunuculuğunu ve jüriliğini şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya Şef ve Danilo Zanna yapıyor. 

MasterChef’te bu akşam ne olacak?

Sezonun ilk dokunulmazlık oyunu bölü bölümde yapılacak. 

MasterChef 45. bölümde neler oldu?

MasterChef 45. bölümde bu yarışmacılar arasında kaptanlık oyunu mücadelesi yaşandı. Bu oyunu kazanan Burcu, sezonun ilk mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef 2021’de kaptanlık oyununu kazanan ve mavi takım kaptanı olan Burcu, kırmızı takım kaptanı olarak Eren’i seçti. İki kaptan, kalan 14 yarışmacıdan teker teker seçim yaparak mavi takım ve kırmızı takım kadrolarını oluşturdu.

MasterChef Türkiye’nin 23 Ağustos 2021 tarihli yeni bölümünde takımların oluşturulması sonrasında kaptanlar düellosu ekrana geldi. Mavi takım kaptanı Burcu ile kırmızı takım kaptanı Eren, takımlarına avantaj kazandırmak için karşılaştı. Şefler, yarışmacılardan 20 dakika içinde üç teknikle yumurta pişirmelerini istedi. Bu lezzet mücadelesinde üç yemekten ikisini kazanan Burcu, kaptanlar düellosunu kazandı. Oynanacak ilk takım oyunu öncesinde, Mavi takımın kazandığı avantaj açıklanacak.

MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI

1.Masterchef Safanur Bol

2.Masterchef Mert Yılmaz

3.Masterchef Eren Kaşıkçı

4.Masterchef Tahsin Küçük

5.Masterchef Hasan Biltekin

6.Masterchef Görkem Demiral

7.Masterchef Burcu Önal

8.Masterchef Hamza Mercimek

9. Masterchef Fatma Polat

10.Masterchef Milhan Erdem

11.Masterchef Dilara Başaran

12.Masterchef İbrahim Cingözler

13.Masterchef Tunahan Ak

14.Masterchef Şükrü Özsarı

15. Masterchef Emre Büber

16. Masterchef Sergen Özen

MASTERCHEF 2021 FİNAL TURU FORMATI

MasterChef 2021’de final turu ilk bölümde Somer Sivrioğlu şef, yeni sezon formatını açıkladı. Somer Şef, geçen sezon iki gruba ayrılan yarışmacıların, bu sezon üç gruba ayrıldığını söyledi. Her hafta, bu gruplardaki yarışmacılar, her gün iki tur sonunda ana kadroya kalmak için mücadele edecek. İlk turda klasik bir yemek, ikinci turda ise yaratıcı bir yemek yapılacak. İlk turda başarılı en az altı yarışmacı, sonraki turda yaratıcı yemek yaparak mücadele edecek. Günün sonunda en iyi yaratıcı yemeği yapan yarışmacı, ana kadroya girmeyi başaracak. Böylece, üzerinde ismi yazılı önlüğü giymeye hak kazanacak. Sonraki günlerde rakiplerini yukarıdan izleme şansına erişecek.

MasterChef 46. Bölüm Full İzle

MasterChef Türkiye yarışma programının 24 Ağustos’ta tv8’de yayınlanan 46. bölümünü izleyebileceğiniz link.

MasterChef 46. Bölüm Fragmanı İzle

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?