MasterChef Türkiye 44. Bölüm İzle – 22 Ağustos 2021 Pazar

MasterChef Türkiye adlı yarışma programının 43. bölümü 22 Ağustos 2021 Pazar günü tv8 ekranlarında yayınlandı.

Macera dolu yarışmanın sunuculuğunu ve jüriliğini şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya Şef ve Danilo Zanna yapıyor. 

MasterChef’te bu akşam ne olacak?

MasterChef’in 22 Ağustos’taki 44. bölümünde önceki akşam belirlenen yedek yarışmacılar ile geçtiğimiz günlerdeki yedek grup yarışmacıları 16. ana kadro yarışmacısı olabilemek için mücadele edecek.

MasterChef 43. bölümde neler oldu?

Yarışmacılar, final turunda karşı karşıya geldi. Sebzeli Wonton çorbası yaparak en iyi tabağı çıkarmaya çalışan yarışmacıların kimler olacağı, şeflerin tadımları sonrasında kesinlik kazandı.

Final turunun ikinci etabında yer alan 6 yarışmacı arasından 2 yarışmacı daha yedek yarışmacı olarak seçildi.

Mustafa, Melis ve Pelin yedek kadroya giren ilk 3 isim oldu.

Öte yandan Ümit ve Rabia’da yedek kadroya giren son isimler olarak ilan edildi.

MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI1.Masterchef Safanur Bol2.Masterchef Mert Yılmaz3.Masterchef Eren Kaşıkçı4.Masterchef Tahsin Küçük5.Masterchef Hasan Biltekin6.Masterchef Görkem Demiral7.Masterchef Burcu Önal8.Masterchef Hamza Mercimek9. Masterchef Fatma Polat10.Masterchef Milhan Erdem11.Masterchef Dilara Başaran12.Masterchef İbrahim Cingözler13.Masterchef Tunahan Ak14.Masterchef Şükrü Özsarı15. Masterchef Emre Büber

MASTERCHEF 2021 FİNAL TURU FORMATI

MasterChef 2021’de final turu ilk bölümde Somer Sivrioğlu şef, yeni sezon formatını açıkladı. Somer Şef, geçen sezon iki gruba ayrılan yarışmacıların, bu sezon üç gruba ayrıldığını söyledi. Her hafta, bu gruplardaki yarışmacılar, her gün iki tur sonunda ana kadroya kalmak için mücadele edecek. İlk turda klasik bir yemek, ikinci turda ise yaratıcı bir yemek yapılacak. İlk turda başarılı en az altı yarışmacı, sonraki turda yaratıcı yemek yaparak mücadele edecek. Günün sonunda en iyi yaratıcı yemeği yapan yarışmacı, ana kadroya girmeyi başaracak. Böylece, üzerinde ismi yazılı önlüğü giymeye hak kazanacak. Sonraki günlerde rakiplerini yukarıdan izleme şansına erişecek.

MasterChef 44. Bölüm Full İzle

MasterChef Türkiye yarışma programının 22 Ağustos’ta tv8’de yayınlanan 44. bölümünü izleyebileceğiniz link.

MasterChef 44. Bölüm Fragmanı İzle

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?