Bugün MasterChef Türkiye yeni bölüm yayınlanacak mı? – 21 Ağustos 2021 Cumartesi

Normalde cumartesi günleri yayınlanmayan MasterChef Türkiye, bu hafta sürprizi yaparak 21 Ağustos Cumartesi günü yayınlanıyor. MasterChef’in hafta içi Perşembe günkü bölümü Fenerbahçe – HJK Helsinki maçı nedeniyle yayınlanmamıştı. Bu nedenle cumartesi günü de 43. bölüm yayınlanıyor. 

MasterChef Türkiye adlı yarışma programının 43. bölümü 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü tv8 ekranlarında yayınlandı.

Macera dolu yarışmanın sunuculuğunu ve jüriliğini şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya Şef ve Danilo Zanna yapıyor. 

MasterChef 42. bölümde neler oldu?

MasterChef 2021’de ana kadronun 15. isminin belirleneceği final oyunu nefesleri kesti. MasterChef 2021’in 20 Ağustos tarihli son bölümünde kadroya seçilen isimler kesinleşti. MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren 15. yarışmacı da bu akşam belli oldu. MasterChef’te ana kadroya giren 15. yarışmacı Emre oldu. 

MASTERCHEF 2021 YARIŞMACILARI

1.Masterchef Safanur Bol

2.Masterchef Mert Yılmaz

3.Masterchef Eren Kaşıkçı

4.Masterchef Tahsin Küçük

5.Masterchef Hasan Biltekin

6.Masterchef Görkem Demiral

7.Masterchef Burcu Önal

8.Masterchef Hamza Mercimek

9. Masterchef Fatma Polat

10.Masterchef Milhan Erdem

11.Masterchef Dilara Başaran

12.Masterchef İbrahim Cingözler

13.Masterchef Tunahan Ak

14.Masterchef Şükrü Özsarı

15. Masterchef Emre Büber

MASTERCHEF 2021 FİNAL TURU FORMATI

MasterChef 2021’de final turu ilk bölümde Somer Sivrioğlu şef, yeni sezon formatını açıkladı. Somer Şef, geçen sezon iki gruba ayrılan yarışmacıların, bu sezon üç gruba ayrıldığını söyledi. Her hafta, bu gruplardaki yarışmacılar, her gün iki tur sonunda ana kadroya kalmak için mücadele edecek. İlk turda klasik bir yemek, ikinci turda ise yaratıcı bir yemek yapılacak. İlk turda başarılı en az altı yarışmacı, sonraki turda yaratıcı yemek yaparak mücadele edecek. Günün sonunda en iyi yaratıcı yemeği yapan yarışmacı, ana kadroya girmeyi başaracak. Böylece, üzerinde ismi yazılı önlüğü giymeye hak kazanacak. Sonraki günlerde rakiplerini yukarıdan izleme şansına erişecek.

MasterChef 43. Bölüm Fragmanı İzle

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?