Selde yakınını kaybeden yurttaştan AKP’li Tevfik Göksu’ya tepki: Hepiniz suçlusunuz

Sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine giden AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevkif Göksu’ya, selde yakınını kaybeden bir yurttaş tepki gösterdi: “Hepiniz suçlusunuz. Siz konuşmayın, siz görevinizi yapın.”

Kastamonu’nun Bozkurt ilçesindeki sel felaketinin ardından bölgeye çok sayıda siyasetçi gitti. Selde yakınını kaybeden bir yurttaş, AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya tepki gösterdi, “Hepiniz suçlusunuz. Her şeyi görmezden, duymazdan gelin” dedi. Göksu, tepkinin ardından alanı terk etti.

Sel felaketinden en fazla etkilenen bölge olan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine çok sayıda siyasetçi gitti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum gün boyunca bölgede incelemelerde bulunurken, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da bölgeye giden diğer siyasetçilerdendi.

Medyascope’tan Fırat Fıstık’ın haberine göre, selde yakınını kaybeden bir yurttaş, AKP’li Göksu’ya tepki gösterdi ve şunları söyledi: “Konuşmak istemiyorsunuz. Hepiniz suçlusunuz. Siz konuşmayın, siz görevinizi yapın. Siz susmayı deneyin. Sustukça acılarımız çoğaldı. Her şeyi görmezden, duymazdan gelin. Her şeyi, hepsini biliyoruz.”

Göksu ise tepkinin ardından alanı terk etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?