Oyuncu Şilan Makal ile futbolcu Şener Özbayraklı’nın bebekleri dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Şilan Makal ile futbolcu Şener Özbayraklı, ilk kez anne – baba olma sevinci yaşadı. Erkek bebek bekleyen Makal ile Şener’in bebekleri dünyaya geldi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Şilan Makal, kendisine gelen ‘hayırlı olsun’ çiçeklerini yayınlayıp, gönderisine “Herkese çok…” notunu düşerek, teşekkür etti

“SÜRPRİZ!”

Geçtiğimiz haftalarda cinsiyet partisi düzenleyen Makal, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta, “Sürpriz!” ifadelerini kullanarak, oğlunun olacağını duyurmuştu.

ŞİLAN MAKAL KİMDİR?

Şilan Makal, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı.

Şilan Makal 2015 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in, jüri üyeliğini ise Nur Yerlitaş,İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyurdu.

Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı.

Merve Boluğur’un yakın arkadaşı olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç’ın, ‘Aşınayız’ isimli parçasının klibinde rol aldı.Show Tv’de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?