Gözün Aydın Türkiye, Orman Yangınları İçin Kesin Çözüm skyidesign.com un tasarımı olan Yangın Alarm Topu…

Ülkemizde son günlerde meydana gelen ve yüreğimizi yakan orman yangınlarına kesin çözüm skyidesign.com dan geldi.Yangın Alarm Topu

Yangın Alarm Topu, başta ormanlık araziler olmak üzere her türlü ortamda kullanılmak üzere, olası yangınları önceden tespit etmeye yönelik bir yangın alarm topu olup, özelliği; tenis topu büyüklüğünde, küre formu haiz gövdeden oluşması, bahsedilen gövdenin dış yüzeyinde, yangın alarm topunun insanlar ve  hayvanlar tarafından fark edilmemesi amacı ile orman ve arazi rengine uygun renklerde kamuflajlı dış kaplama içermesi ile karakterize edilmesidir.

Patentli olan Yangın Alarm Topu, Orman yangını başlar başlamaz tespit edilip yangınla mücadele ekiplerinin dakikalar içinde bilgilendirilmesini sağlayıp yangına anında müdahale ile yangının ilerlemesinin önüne geçilmesini mümkün kılmaktadır.

Yangın Alarm Topu

  • Özellikle ormanlık araziler dahil olmak üzere her türlü doğal ortamlarda kullanılabilmekte olup, 
  • Dış tasarım olarak; tenis topu büyüklüğünde, küre formu haiz gövdeden oluşan,
  • Hayvanlar ve insanlar tarafından farkedilmemesi amacı ile orman ve arazi rengine uygun renklerde kamuflajlı dış kaplama içeren bir yapı olarak tasarlanmıştır. 

Yangın Alarm Topu Ormanlık ve arazi alanlarında kullanılacağı için tepeden belirli bir yükseklikten helikopter ile atılması daha uygun olacaktır. 

skyidesign.com olarak amacımız, özellikle son yıllarda artan orman yangınlarının ileri ki zamanlarda en aza indirilmesi hatta engellemesine imkan sağlamaktır.

Orman yangınları ile mücadelede kesin çözüm olarak gördüğümüz Yangın Alarm Topu projesini İstanbul Channel olarak destekliyoruz. skyidesign.com u ve yetkililerini tebrik ederiz.İstanbul Channel olarak ülkemize ,çevremize,doğaya,topraklarımıza çok büyük faydası olacağına inandığımız bu projenin takipçisi olacağız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?