MasterChef Türkiye’de Mehmet Şef’i çileden çıkardı: ‘Kendine gel!’

MasterChef Türkiye’nin, 14 Eylül Salı akşamı yayınlanan son bölümünde kırmızı takım ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. 

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları yeniden tezgah başına geçti.

Bu oyunda yarışmacılardan istenen yemek Danilo Zanna’nın imza tabağı maritozzo salato oldu. Ancak 50 dakikalık süre sonunda yarışmacılardan Şükrü yemeğini yetiştiremedi.

YEMEĞİNİ YETİŞTİREMEYEN ŞÜKRÜ, MEHMET ŞEF’İ KIZDIRDI

Şükrü’nün sözleriyle sinirlenen Mehmet Yalçınkaya ise “Sen bize bu sabah ‘daha yemeğimi yemediniz’ dedin. Ama bu gidişle yiyeceğe de benzemiyoruz. Biz senden ne zaman yemek yiyeceğiz. Elinizde bir parça da olsa tabağa koyacaksınız. Kendine gel. Bir dahaki uyarımız böyle olmaz sana” sözleriyle tepki gösterdi.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER? 

MasterChef’te oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyununa gitti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hasan’ın eleme potasına Burcu’yu gönderdi. Kırmızı takımda daha sonra ise eleme oylaması gerçekleşti.

MasterChef eleme oylamasında adı en çok yazılan Mustafa oldu. Mustafa Burcu’dan sonra eleme potasına giren ikinci aday seçildi. Böylece MasterChef eleme adayları Burcu ve Mustafa olarak seçildi.

Kaynak: Haber Global

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp İhbar Hattı
Merhaba ;
Nasıl yardımcı olabilirim?